Esmaspäeva õhtul jõudis teleekraanile dokumentaal «KolmeDOK: Suur pettumus», milles käsitleti selliseid teemasid nagu vaktsiinisurmad ja Covid-19sse nakatumine pärast vaktsineerimist. Kui vaktsineerimise suhtes skeptiliste inimeste jaoks oli see pigem oodatud saade, siis paljud televaatajad ja spetsialistid ei ole nähtuga kaugeltki rahul.

Esmaspäeval TV3 eetrisse jõudnud dokumentaali reklaamiti kui saadet, mis seab küsimärgi alla edasise kohustusliku massvaktsineerimise vajalikkuse Eestis. Koroonaviiruse ja vaktsineerimise teemal rääkisid saates tavalised Eesti inimesed, kellest osa kahtlustab, et nende lähedaste surma põhjustas just koroonavaktsiin.

Taolise loo rääkis saates näiteks Lea, kelle pere usub, et tema ämma ajuverejooks oli just koroonavaktsiini süü. «Meie lugu siis on minu mehe emast, kes oleks suvel saanud 76-aastaseks. Jutu sees ta ütles, et käis pühapäeval vaktsineerimas ja tal on nii paha olla, et tema teist süsti tegema ei lähe,» meenutas Lea. Õhtu poole helistas mehe isa ja ütles, et ema on ajuverejooksuga haiglasse viidud. Naine langes koomasse, kust tal ei õnnestunudki enam välja tulla.

Kommentaarid (16)
Copy