INTERVJUU ⟩ Marilyn Kerro telesaade tutvustab tüdrukut, kelle eelmine elu olevat lõppenud Estonial (2)

Spekter
Copy

Venemaa «Selgeltnägijate tuleproovis» kuulsust kogunud selgeltnägija Marilyn Kerro alustab täna kell 20 Kanal 2s oma isikliku telesaatega «Marilyn Kerro elamise kunst». Avasaate teemaks on raha ja töö.

 

«Marilyn Kerro elamise kunst» on tuntud selgeltnägija käsitlus inimeseks olemisest ja elamise viisist. Igas saates avab Eesti nõid teemasid, mis on loomulik osa meie igapäevaelust: saadetes räägitakse rahast, tervisest, kodust, lastest, tööst, sünnist ja surmast.

Kerro lubab, et igast saatest leiab keegi midagi, mida kõrva taha panna. «Ma arvan, et see saade ei ole, et ma lähen õpetama kuidas elada. Ma olen ka inimene, lihast ja luust, vaid pigem me lahkame need teemad kõik läbi ja räägime oma kogemusest.»

Sõltuvalt teemast on iga saade täiesti eri nägu – mõnda teemat avab Kerro üksinda, mõnda saatekülalistega, mõnikord aga «saavad sõna» näiteks hinged ja asjadki. «Ühes saates on meil väike tüdruk, kes mäletab detailselt oma eelmist elu, mis lõppes Estonia katastroofiga,» kirjeldab Kerro enda jaoks kõige paeluvamat lugu juba filmitud materjalist.

Intervjuu Marilyn Kerroga:

Uue saatesarja täna ekraanile jõudva esimese osa teema on raha ja töö. Inimesed armastavad raha, aga keda raha armastab? Kuidas keerata rahaõnn enda poole? Kuidas suurendada rahaenergiat oma elus? Kas säästa või kulutada? Kuidas parandada oma majanduslikku olukorda ja võimalusi tööturul? Kuidas leida endale sobiv töö? Marilyn Kerro avab vaatajate ees rahamaailma saladusi ning jagab praktilist nõu, kuidas luua enda ja raha vahel kestev ning edukas suhe.

Saates räägivad lisaks Kerrole oma mõtetest antud teemal ka ettevõtja Indrek Neivelt, Memoris matusebüroo asutaja Tarko Tuisk, ooperilaulja Angelika Mikk ning Tele2 klienditeeninduse ja personali direktor Sirli Seliov.

«Põnevaks muudab saate fakt, et mitte ükski saate külaline ei ole Marilyn Kerroga kohtunud ja nad ei tea, mida Kerro antud teemal on rääkinud. Saate tiim intervjueeris kõiki osalisi eraldi. Samamoodi ei tea Kerro, mida need inimesed antud teemal rääkisid. Ja see, kuidas saates hakkavad nende kõigi mõtted kokku kõlama, on juba omaette täielik müstika,» lubab telekanal.

Saade hakkab eetris olema kolmapäeviti kell 20 Kanal 2s.

Vaata saadet Apollo TVs.

Marilyn Kerro intervjuu saates «Õhtu!»​: 

Kommentaarid (2)
Copy
Tagasi üles