R, 9.12.2022

VIDEO ⟩ Mis toimub? Pirita teel sõitis takso mööda kergliiklusteed

Juhtunut kommenteerib Tallink Takso!
Joanna Juuse
, Reporter-toimetaja
Mis toimub? Pirita teel sõitis takso mööda kergliiklusteed
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Takso Pirita teel.
Takso Pirita teel. Foto: Lugeja video

Elu24 toimetuseni jõudis video Tallinna elanikult, kes nägi täna hommikul Pirita teel kummalist vaatepilti. 

Videost on näha, kuidas Tallinki takso sõidab Pirita tee ääres kergliiklusteel. Kummastav jäädvustus jõudis ka sotsiaalmeediasse. «Klient soovis,» naeris üks kommenteerija. «Milline? Tundus olevat vaid üks autos,» vastas teine. «Ma taksojuht, tean otseteed,» ja «Miks passida ummikus, kui sealt saab kiiremini,» kirjutati veel. Tegelikult oli asi naljast kaugel ja ennatlikke järeldusi pelgalt videoklipi põhjal teha ei saa. 

«Tallink Takso sõiduk sõitis eelnevalt ette bussirajal liikunud taksole ning toimus plekimõlkimine bussirajal. Vigastus toimus paremasse külge ning kõik see leidis aset ajal, mil oli ühistranspordi jaoks tippaeg,» rääkis Tallink Takso juhatuse liige Tõnu Uusmaa Elu24-le. 

Uusmaa sõnul ei jäänud taksojuhil muud varianti üle. «Eemalt lähenes ühistransport (buss) ja kuna liiklussuund linna (mõlemad rajad) oli sõidukeid täis, siis ainukene võimalus bussi mitte takistada oli bussirada vabastada. Mõlemad sõidukid vabastasid bussiraja, sõites jalgrattateed pidi järgmisse võimalikku taskusse, et asuda dokumente vormistama,» lisas Uusmaa. Tema sõnul käis kohapeal ka politsei, kes olukorra fikseeris. 

Vaata ka videot allpool! 

Märksõnad
Tagasi üles