T, 5.12.2023

FESTIVAL ⟩ Raplas saab veel festivalisuve nautida, täna algab SÄRIN

MUSA portaal
Copy
Lexsoul Dancemachine
Lexsoul Dancemachine Foto: Marleen Muhuste

Kultuurifestival SÄRIN toimub sel aastal viiendat korda 10. - 11. septembril Raplas Kultuuriklubis BAAS, taaskord fookuses Raplaga seotud tuntud loovinimesed.

«Festival toob kokku filmi, muusika, teatri, kunsti ning kirjanduse loojad ja kultuurisõbrad nii Raplamaalt kui ka mujalt Eestist. SÄRINA eesmärgiks on pakkuda elamusi erinevas vanuses inimestele ja tuua väikesesse linna särisevat elurõõmu,» ütleb peakorraldaja Maili Metssalu. «Koroonaaeg on olnud korraldajatele katsumusterohke, kuid teeme enda poolt kõik, et saaksime niivõrd eriilmelist ja hingestatud kultuuri oma inimestele pakkuda ohutult. Kohtumisrõõm on toonud selle vägeva särina igal juhul juba sisse»

Sel aastal astuvad festivali lavadel üles muusikaprogrammis NOËP DJ-set, Lexsoul Dancemachine, Mari Kalkun, Sten-Olle ja Kangelased, Machete, Rahel, Ans. Andur, RÜÜT, Karolin Kõrre ja bänd, MAAKUU, Tradimus, toimub Aliase suvelõpupiknik, samuti astuvad muusikapulti Raadio Kohila Videodisco, DJ Siim Solman, DJ Kristjan Rohioja, DJ Reigo Andok. Lisaks toimub Jazziklubi eri: Titoks.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles