Keit Pentus-Rosimannus pani tütrele väga armsa nime (2)

Merilyn Närep
, Päevatoimetaja
Copy
Keit Pentus-Rosimannus.
Keit Pentus-Rosimannus. Foto: Konstantin Sednev

Rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus tõi eelmisel kuul ilmale pisitütre. Nüüd tähistab pere esiklapse esimest minisünnipäeva ning samuti avaldas Keit tütre nime. 

Keit jagas sotsiaalmeedias armsat pilti, kus kogu pere tähistab värske ilmakodaniku ühe kuu vanuseks saamist. «Tibu tähistas täna sünnipäeva kolmetunnise kosutava õueunega,» kirjutab ta ja lisab, et võsuke sai nimeks Iti Loretta Rosimannus.

Keit Pentus-Rosimannus ja Rain Rosimannus tegid lapseootuse avalikuks maikuus. Siis kinnitati, et väikest ilmakodanikku võib oodata suve lõpul.

9. augustil jõudis imeline päev kätte. «Tere tulemast, kallis tütar!» jagas Keit Instagramis järgmisel päeval õnnelikku uudist. «Meie pisike ime sündis eile lõuna ajal ja seda kõike ületavat õnnetunnet on tegelikult võimatu sõnadesse panna.»

Armsal kaadril olid õnnelikud vanemad pisitütrega. «Oleme südamest tänulikud ämmaemand Kadri Vinkelile, kes andis turvatunde ja aitas kindla juhatuse ja sõnaga kõige keerulisema lõpuponnistuse ajal,» pidas Keit ka olulisimaid abilisi meeles.

«Aitäh kogu Kesklinna sünnitusmaja personalile, kes on olnud lihtsalt parimad,» kiitis värske ema. «Loodame, et mõistate soovi mõned nädalad privaatselt pereringis olla,» lisas ta.

Rain ja Keit abiellusid 2012. aastal just nimelt augustis. Imeline pulma-aastapäeva kink!

Tagasi üles