N, 8.06.2023

3 sodiaagimärki, kes oskavad andestada

Margit Korbe
, astroloog
Facebook Twitter
Comments
Foto: Pexels

Tõelise andestamise kogemus on kõikidele ühtmoodi tervendav ning vajalik, kuid mõned inimesed oskavad seda loomulikult paremini kui teised. Need 3 sodiaagimärki võivad selles osas teistele midagi väga olulist õpetada. Kas Sina kuulud ka nende hulka?

Selleks, et elu voolaks ja suhted toimiksid hästi, on oluline õppida ära andestamise kunst. Oskus andestada tõstab inimese probleemidest kõrgemale ning aitab säilitada sisemist puhtust. Samuti annab andestamine partneritele võimaluse oma vigu parandada ja endas paremaid külgi arendada. Loomulikult ei tohiks andestamine toimuda iseenda heaolu, tervise ja meelerahu arvelt. Ent andestamine, mis tuleb südamest küpse otsusena, on kulda väärt. See on tervendav nii endale, kui ka lähedastele.

Sellel nädalal on retrograadne Veenus ühenduses Pluutoga, mis äratab sügavaid armastusega seotud lahendamata teemasid. Need võivad leida aset peres, tööl, endise sõbra või kallimaga või ka lihtsalt iseenda peegelpildiga - miks on vahel nii raske armastada iseennast? Andestamine on võti, mis saab aidata praegusel emotsionaalselt intensiivsel ajal.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles