K, 6.07.2022

Andrus Vaarik peab end õnnesärgis sündinuks: näitleja räägib elust ja elumõttest

Raadio Elmar
Andrus Vaarik peab end õnnesärgis sündinuks: näitleja räägib elust ja elumõttest
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Andrus Vaarik
Andrus Vaarik Foto: Raadio Elmar

Sellenädalases raadio Elmar saates «See ei ole saladus» oli külas armastatud näitleja ja lavastaja Andrus Vaarik. Mees, kes on loonud erakordseid lava-, tele- ja filmirolle. Intervjuu viis läbi saatejuht Ele Adamson.

Andrus Vaarik peab ennast õnnesärgis sündinuks. Mees leiab, et talle pole elus kaasa antud korralikku kaardipakki. Samas on ta uhke, et tal on õnnestunud leida viis, kuidas oma hobist kujundada täisväärtuslik elukutse.

Laupäevases raadio Elmar saates «See ei ole saladus» rääkis näitlejaga elust ja elumõttest. Mees avaldas, mil moel toimides ta end kõige õnneliku ja rahulolevana tunneb. 

Juttu tuli ka pühalikest tunnetest, surmast, vanusest ja sellest, miks Vaarikule matused meeldivad. Muuhulgas jagas ta vihjeid, milline muusika võiks kõlada tema enda ärasaatmisel.

Kes on Andrus Vaariku iidol, milline on ta salajane hobi ja kas tal on plaanis välja anda elulooraamat? Nendele põnevatele küsimustele saad vastused kui kuulad saadet allpool oleval lingil!

«See ei ole saladus» on meelelahutuslik saade, milles üht-teist tuleb tuttav ette, kuid kuulete ka hulgaliselt täiesti uusi ja seni teadmata fakte külalise või temaga seotud teemavaldkonna kohta. Meeleolukad jutud, vaheldumisi Elmari parima muusikaga, on raadioajakirjana kuulajate ees kahe tunni vältel.

Saade on raadio Elmar eetris laupäeviti kell 10.00-12.00 ning kordusena pühapäeviti kell 15.00-17.00.

Märksõnad
Tagasi üles