Vägivald olümpia jalgpallis: elevandiluuranniklane kägistas saudiaraablast

Inna-Katrin Hein
Elevandiluuranniku ründaja Aboubacar Doumbia kägistamas Saudi Araabia poolkaitsjat Salman al-Farajd Foto: YOSHIKAZU TSUNO/Scanpix

Jaapani Tokyo olümpiamängude avatseremoonia on täna, kuid juba üleeile algasid võistlused.

22. juulil kohtusid sadamalinnas Yokohamas olümpiajalgpallis meeste D-alagrupis Elevandiluurannik ja Saudi Araabia, elevandiluuranniklased olid võidukad 2:1.

Elevandiluurannik läks 39. mänguminutil Saudi Araabia keskkaitsja Abdulelah Al Amiri omaväravast juhtima. Kuid araablasest poolkaitsja Salem Al Dawsari lõi värava ja seis oli poolajaks 1:1. AC Milani poolkaitsja, elevandiluuranniklane Franck Kessié lõi 66. minutil võiduvärava, teatab afp.com.