GALERII ⟩ Noortekomöödia «Öölapsed» filmitiim tähistas esilinastust palava afterparty'ga

Spekter
Copy

Noortekomöödia «Öölapsed» noored kinostaarid ja filmitiim tähistasid koos sõpradega kauaoodatud esilinastust öölastele kohaselt – palaval õhtul, ühe mõnusa vabaõhupeoga.

Režissöör Priit Pääsukese noortekomöödia «Öölapsed» esilinastuse järgne afterparty toimus ööklubi HALL õuebaaris SUVILA. Seal vahetati muljeid ja tantsiti meeleoluka muusika saatel päikesetõusuni.

Peo külaliste seas oli filmitegijaid ja –staare, nende sõpru, aga ka toetajaid ja kaasaelajaid.

Vaata galeriist, kuidas «Öölaste» tiim oma filmi esilinastust tähistas!

Noortekomöödia «Öölapsed» räägib kolmest õest, kes on jõudnud oma elus murdepunktini. Äsja gümnaasiumi lõpetanud Liis avastab, et planeeritud tulevik poiss-sõbraga ei olegi nii kindel. Vanem õde Karin on esimene pesast lahkunud pääsuke, kes püüab toime tulla tänapäeva seksistlikus ärikeskkonnas. Õdedest noorim, teismeline Jane püüab vastu hakata peoloomast sõbranna survele olla keegi, kes ta tegelikult ei ole.

Ühe saatusliku öö jooksul paljastuvad saladused ja tunded, mida ükski õdedest endale varem tunnistada pole tahtnud.

Peaosades astuvad üles Grete Konksi («Klassikokkutulek 2»), Alice Siil ja Piret Krumm («Klassikokkutulek 3»). Kõrvalosades teevad kaasa Mart Müürisepp («Klassikokkutulek»), Kristjan Lüüs («Võta või jäta»), Alo Kõrve («02»), Liis Lemsalu («Eia jõulud Tondikakul»), Peeter Oja (telesari «Lõks»), Laine Mägi («Eestlanna Pariisis»), Argo Aadli («Seltsimees laps»), Lauri Pedaja (telesari «Köök»), Jaune Kimmel, Liisa Saaremäel, Ott Lepland («Vasaku jala reede»), Juss Haasma («Päevad, mis ajasid segadusse»), Miika Pihlak ja Amanda Hermiine Künnapas (telesari «Padjaklubi»).

Filmi lavastaja on Priit Pääsuke («Keti lõpp»), stsenarist Ewert Kiwi, operaator ja kaasstsenarist Mart Raun, kunstnik Kadri Kuusler, kostüümikunstnik Gerly Tinn, helilooja Janek Murd, helirežissöör Harmo Kallaste ning produtsent Marianne Ostrat.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles