N, 7.12.2023

Paavo Nurm loodab pääseda maovähendusoperatsioonist

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
„Tantsi tagumik trimmi“ casting Nokia kontserdisaali fuajees
„Tantsi tagumik trimmi“ casting Nokia kontserdisaali fuajees Foto: Jelena Rudi


TV3 avalikustas saabuva kevadhooaja kõige suurejoonelisema saate «Tantsi tagumik trimmi», mis põhineb Eestis täiesti uuel, kuid maailmas suurt menu kogunud saateformaadil.

Sari annab üleliigsete kilodega maadlejatele võimaluse liikumise ja asjatundlike nõuannete abil efektiivselt ja tervislikult kaalu langetada.

Täna toimus Tallinnas saatesse osalejate valimine. Vaatamata krõbedatele külmakraadidele oli tahtjaid üsna arvukalt – üheksale kohale kandideeris üle kahesaja inimese.

Nende hulgas ka 115 kilogrammi kaaluv Paavo Nurm, kelle unistuseks on vabaneda 25 lisakilost. «Küll on igasuguseid dieete tehtud ja kõiki asju proovitud, kuid ei ole veel millegagi hakkama saanud. Kehakaal on ikka liiga suur. See on nüüd viimane asi enne detsembrikuus toimuvat maovähendusoperatsiooni,» loodab mees saatesse pääseda ning võimalusel ilma kirurgilise sekkumiseta hakkama saada.

Paavo arvates pole toitumisspetsialistide ja eratreenerite poole pöördumine talle tasukohane. «Siis peaksid kuskilt ikka väga head summad sisse tulema, et midagi raha eest teha,» leiab ta ning tunnistab, et tegelikult jääb kõige enam puudu siiski iseenda distsiplineerimisest ning tahtejõust.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles