L, 23.09.2023

Kaia Kanepi teatas Tokyo olümpiamängudest loobumisest

Elu24
Facebook
Comments
Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: GLYN KIRK/Scanpix

Kuigi mitteametliku seisu põhjal mahuks Eesti tennisemängija Kaia Kanepi nende 56 tennisisti hulka, kes saavad üksikmängus osaleda juulikuus algavatel Tokyo olümpiamängudel, teatas Eesti sportlane ise, et ei soovi olümpial osaleda.

Tennisnet vahendas esmaspäeva õhtul Kaia Kanepi kirja, mille ta saatis Eesti Tennise Liidule:

«Annan teada enda Tokyo olümpiamängudel mitte osalemisest. Olen olümpiamängudel kahel korral osalenud ning mul on neist väga head mälestused.

Tokyo olümpia COVIDi piirangud on karmid. Lisaks karantiinireeglitele on teadmata, kas publikut tribüünile lubatakse või mitte. Viimase aasta jooksul on enamik turniire toimunud karantiini tingimustes ning tühjade tribüünide ees mängimine on teistsugune emotsioon kui publikuga. Ma soovin, et olümpiamängud jäävad minu mälestusse sellistena, nagu ma neid näinud olen. Kus saan minna vaatama ja kaasa elama teistele Eesti sportlastele ning kus tribüünidel on publik.

Tokyo olümpiamängudest loobumine võimaldab mul võtta Wimbledoni järel pausi, mida minu vanuses on füüsiliselt väga vaja, et saaksin valmistuda aastalõpu turniirideks.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles