SAATELÕIK ⟩ «Kolm naist karavanis» löövad kulud kokku: Saksa ja Eesti toidukorvi üllatav hinnavahe

Spekter
Copy

Teisipäeviti kell 20 on Kanal 2 eetris draamat täis rännuseiklus «Kolm naist karavanis», milles saate kangelannad püüavad õhukese rahakoti peal elada ja reisida. Vaata saatelõiku, kus on käsil poodlemine ning üllatavate tulemustega hinnavõrdlus Eesti ja Saksamaa vahel. 

 

Saate värskes osas sõitsid naised Ramsausse, kus nad kohtusid nahkpükstes kohalike turismibossidega, kes neile õhtusöögi välja tegid. Pinget tekitas karavani esimeseks ööbimispaigaks valitud metsatukk, millest sai järgmisel hommikul alguse eepiline mägimatk kunagisse Hitleri suvilasse.

Vaata saadet Apollo TVs. Konto loomisel teenuse esimesed 30 päeva tasuta!

«Kolm naist karavanis»

Kogu möödunud koroonakevade nelja seina vahel isolatsioonis istunud naised otsustavad, et nemad peavad reisile saama. Maksku mis maksab! Ainult et tegelikult ei saa nad üldse palju maksta ja reisimisega on ka keerulised lood, sest isolatsioon on rahakoti õhukeseks söönud ja enamik riigipiire on ju kinni. Nii otsustavad Carola Madis, Eeva Esse ja Kethi Uibomägi, et kulude kärpimiseks tuleb neil rentida autokaravan, millega minnakse vallutama Baierimaa võluvaid alpikülasid.

Paberil tundus plaan hea, aga reaalsus oli midagi muud – suured isiksused kitsale pinnale kuigi hästi ära ei mahu. Kaks nädalat ratastel kerib lisaks suurele kilometraažile üles ka pinged sõbrannade vahel. Erimeelsused ühise eelarve kulutamisel, hügieenitoimingute korraldamisel ja omaette aja leidmisel viskavad korraliku pommi kolme naise omavahelistesse suhetesse. Nii saavad sõbrannad lisaks kohalikele vaatamisväärsustele tuttavaks ka üksteise hingeeluga, mille sügavamaid soppe nad veel enne reisi kohanud ei olnud.

Kas kasinus ja ekstreemsed olukorrad liidavad naised reisi lõpuks südamesõbrannadeks või osutuvad kitsastest tingimustest tekkinud erimeelsused sedavõrd ületamatuteks, et koju naastes ei taha nad üksteisest enam midagi kuulda?

Intervjuu saates «Õhtu!»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles