K, 31.05.2023

SÄRAV GALERII ⟩ Uue ja kuuma tunnuslooga «Suvereporter» viib Kanal 2 troopilisele lainele

Spekter
Facebook Twitter
Comments
2021. aasta Suvereporteri avasaade.
2021. aasta Suvereporteri avasaade. Foto: Mihkel Maripuu

Kanal 2 suvise teleprogrammi juhatab täna sisse kell 19 algav «Suvereporteri» esimene saade.

Kanal 2 «Suvereporter» tõi tänased uudised vaatajani «troopiliselt» Fahle galeriitänavalt, mis saab lisaks paljudele teistele paikadele suvise uudistemagasini üheks keskseks kohaks. Samuti on see avatud kõikidele külastajatele. Sel suvel jõuavad uudised vaatajateni veel nii maalt kui merelt, rannast, festivalidelt ja pidudelt, Tallinna rõdustuudiotest ning suvepealinnast Pärnust.

«Suvereporter» lükkab uue päikselise hooaja käima koos Sven Lõhmuse sulest pärit vallatu tunnuslooga «Valged ööd XY», mida esitavad Getter Jaani ja Koit Toome. Teise tunnusloo esitaja on aga artist, kes astub üles ka «Suvereporteri» ilmateadustajana.

Kohe avasaates käivitus ka esimene konkurss, mis kingib jaanipäevaks ühele õnnelikule uue MacBook Airi arvuti. Arvuti võitmiseks tuleb üles laadida oma parimad videod või fotod, kus arvuti teeb vaatamata koroonakeeldudele elu lahedaks.

Täpsemat infot konkursi kohta leiab siit. Käima tõmmatakse ka «Suvekino» piletiloos ja ees on ootamas rannarõõmude konkurss.

Lisaks konkurssidele ja reportaažidele jagub eesootavasse suvesse üllatusi veelgi. Pauku teevad uued «Reporteri» tulijad ja tembutab ka vanameister Peeter Võsa.

«Suvereporter» on Kanal 2s igal õhtul kell 19. Vaata ka suvehooaja esimese saate galeriid!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles