VAATA SAADET ⟩ Eeva Esse, Kethi Uibomägi ja Carola Madis põrutavad karavaniga Baierimaale

Spekter
Copy

Kanal 2s alustab tänasest uus draamat täis rännuseiklus «Kolm naist karavanis». See pole tavaline reisisaade, vaid kolme väga erineva naise suur ellujäämiskursus Lõuna-Saksamaal, kaaslasteks kitsas karavan, kasin eelarve ja teravad erimeelsused.

Kogu möödunud koroonakevade nelja seina vahel isolatsioonis istunud naised otsustavad, et nemad peavad reisile saama. Maksku mis maksab! Ainult et tegelikult ei saa nad üldse palju maksta ja reisimisega on ka keerulised lood, sest isolatsioon on rahakoti õhukeseks söönud ja enamik riigipiire on ju kinni. Nii otsustavad Carola Madis, Eeva Esse ja Kethi Uibomägi, et kulude kärpimiseks tuleb neil rentida autokaravan, millega minnakse vallutama Baierimaa võluvaid alpikülasid.

Paberil tundus plaan hea, aga reaalsus oli midagi muud – suured isiksused kitsale pinnale kuigi hästi ära ei mahu. Kaks nädalat ratastel kerib lisaks suurele kilometraažile üles ka pinged sõbrannade vahel. Erimeelsused ühise eelarve kulutamisel, hügieenitoimingute korraldamisel ja omaette aja leidmisel viskavad korraliku pommi kolme naise omavahelistesse suhetesse. Nii saavad sõbrannad lisaks kohalikele vaatamisväärsustele tuttavaks ka üksteise hingeeluga, mille sügavamaid soppe nad veel enne reisi kohanud ei olnud.

Kas kasinus ja ekstreemsed olukorrad liidavad naised reisi lõpuks südamesõbrannadeks või osutuvad kitsastest tingimustest tekkinud erimeelsused sedavõrd ületamatuteks, et koju naastes ei taha nad üksteisest enam midagi kuulda?

Saate avaosa on eetris täna kell 20 Kanal 2s.

Vaata saadet Apollo TVs. Konto loomisel teenuse esimesed 30 päeva tasuta!

 
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles