R, 31.03.2023

KUULA ⟩ «WTF» ehk ootamatu koostöö Eesti naisartistidelt

MUSA portaal
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Manna ja INGER andis välja ühise loo
Manna ja INGER andis välja ühise loo Foto: Pressifoto

Lauljataril ja räpparil Mannal ilmus koostöös Eesti Laulul tuntust kogunud Ingeriga uus suvine tantsulugu «WTF».

«Koostöö sündis huvist saada teada, mida kaks väga erinevat muusikut koos luua võivad. Olime koos stuudios ja mõtlesime, mis suunda uue looga liikuda. Tekkis huvitav mõte Inger house-muusika aladele kaasa võtta. Selle peale ehitas Markus Palo kokku meloodia ja rütmid, mille peale puusad iseenesest liikuma hakkasid, pupillid suurenesid ja suu tatti täis voolas,» rääkis lauljatar Manna. 
Manna ja INGER
Manna ja INGER Foto: Pressifoto

Ingeri sõnul sai lugu inspiratsiooni ning tõuke ulmelisest pandeemia-aastast, mis on olnud kõigi jaoks sündmusterohke ja mõneti «WTF» (uskumatu – toim). «Lugu ise, nagu ka pealkiri ütleb, esitab selge küsimuse ning annab aimu pea kaotamisest ja suuremast sisemisest segadusest.»

Inger lisab, et koostöö Manna ja produtsent Markus Paloga sündis väga vahetult ja spontaanselt, õhtuse stuudiosessioni jämmi käigus. «Meil ei olnud üldse plaanis midagi suurt ette võtta, aga lugu ja vaib tundusid nii ägedad.» 
 
Stiililiselt ja žanriliselt on see Ingeri sõnul pigem uudne kogemus, kuid kogu loomeprotsess oli üllatuslik ja nauditav. «See avas ja tõi minus esile täiesti uudse külje, mida saan ka oma isiklikus loomingus kindlasti edasi arendada ning luua rohkem ruumi loovaks eksperimenteerimiseks.» 
 
Mannalt on oodata ka juuni alguses uut albumit «I CAN DO ANYTHING IF I WANT TO».

 

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles