Anett Kontaveit alustas reedel tugevat Madridi tenniseturniiri võiduga Serbia esireketi üle

Elu24
Eestlanna Anett Kontaveit neljapäevesel treeningul Madridi liivaväljakutel.
Eestlanna Anett Kontaveit neljapäevesel treeningul Madridi liivaväljakutel. Foto: Rob Prange/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Anett Kontaveit alistas Mutua Madridi Openi WTA 1000 turniiri avaringis serblanna Nina Stojanovici. Kaks tundi kestnud mängu lõpptulemus oli 7:6, 7:5 eestlanna kasuks.

Kontaveidi vastane Stojanovic mängis paremini kui tema 88. edetabelikoht eeldaks.

Kontaveit alustas oma servigeimi kaotusega, kuid peatselt oli ees 4:2. Siis tegi Eesti esireket oma pallingul seisul 30:0 andestamatu vea, kui lõi võrgu ees palli auti. Sellest sattus Stojanovic hoogu ning järgmised kaks ja pool geimi mängis ta hiilgavalt. Ent asudes servima seisul 5:4, ei saanud Stojanovic kätte geimi esimest punkti, sest Eesti tennispiiga kaitses suurepäraselt.