VIDEO ⟩ Šoti kollkipper tegi Mart Poomi ja tõusis kohtumise sangariks

Elu24
St Johnstone väravavaht  Zander Clark lõi pühapäeval Šotimaa karikasarja veerandfinaalis viimaste sekundite viigivärava.
St Johnstone väravavaht Zander Clark lõi pühapäeval Šotimaa karikasarja veerandfinaalis viimaste sekundite viigivärava. Foto: Andrew Milligan/PA/Scanpix

Pühapäeval peeti Šotimaa jalgpalli karikasarjas Glasgow Rangersi ja St Johnstone'i vahel põnev vutilahing, mis lõppes alles pärast penaltiseeriat.

Matši normaalajal väravaid ei löödud, kuid kui lisaaega oli jäänud mängida vaid kolm minutit, viis Rangersi vutimees James Tavernier oma meeskonna 1:0 juhtima.

Kohtumise lõpp oli aga uskumatu. St Johnstone'i väravavaht Zander Clark kordas Eesti vutilegendi Mart Poomi 18 aasta tagust sooritust Inglismaa Premier League'is.