L, 3.06.2023

VAATA JÄRGI ⟩ NOËP tõi kuulajateni suvised rütmid otse kõrbest

Elu24
Facebook Twitter
Comments
NOËPi EP esitus. Kuvatõmmis videost.
NOËPi EP esitus. Kuvatõmmis videost. Foto: Youtube/NOËP

NOËP andis välja mõnusa valiku folgi remikse, mille puhul tassis mees DJ-seti kõrbesse ja tõi kuulajateni mõnusalt suvise esitluse. 

Multitalent NOËP üllatab fänne EP-ga nimega «folktonic», mis koosneb viiest kodumaiste folkartistide lugude remiksist, mis sündisid 2020. aasta märtsikuus. Uuelt lühialbumilt võib leida Trad.Attack!’i, Curly Stringsi, Mari Kalkuni, Maarja Nuudi ja Duo Ruudu lugusid NOËP'ile omases võtmes. 

«Eelmisel aastal pöörduti minu poole kontserdi kontseptsiooniga «NOËP Goes Folk», mille idee seisnes selles, et ma teeksin enda lugusid folgi võtmes. Ma pakkusin omalt poolt, et pool kontserdi kavast võiks olla hoopis folgi lood NOËP’i võtmes. Selles vaimus hakkasingi esimese koroona laine alguses neid folgi remikse leiutama. Kontsert jäi küll ära, aga lood sai tehtud,» avalikustab NOËP EP sünnilugu. 

NOËP'il on plaanis see aasta avaldada rohkelt muusikat ning sealhulgas ka oma esimene sooloalbum. Esimest singlit võib uuelt albumilt oodata juba maikuus.

«Aitäh, et liitusite minuga eile 🙏🍹 Kui te seda LIVE'is ei tabanud, saate siiski järgi vaadata minu fb-st või youtube'ist 🦈 Ja suur aitäh nii sooja tagasiside eest ’folktonic’ EP’le ❤️ jagage aga sama julgelt edasi 💪💪» kirjutab NOËP ja tänab kuulajaid. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles