P, 2.04.2023

Heidi Klum sai hakkama ühe eriti seksika aprillinaljaga

Elu24
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Heidi Klum 2019. aastal.
Heidi Klum 2019. aastal. Foto: LJ Fotos/ADM/Capital Pictures/Scanpix

Nagu paljud tegi ka supermodell Heidi Klum eile oma fännidele väikese aprillinalja. Sakslanna postitas oma Instagrami, mida jälgib pea kaheksa miljonit fänni, et tema hakkab «Seks ja linna» uusversioonis Samanthat kehastama!

Heidi Klum jagas 1. aprillil oma Instagramis pilti, kus ta poseerib Cynthia Nixoni, Kristin Davise ja Sarah Jessica Parkeri kõrval. Supermodell kirjutas oma postituse pealkirja järgmiselt: «Kuidas öelda Samantha saksa keeles? Nii raske on olnud seda saladust hoida aga ma saan lõpuks teiega jagada, et liitun uue «Seks ja linna» hooajaga!»

Supermodell lisas, et ta ei jõua ära oodata, kuni saab nende kolme suurepärase naisega (fotol - toim) kokteile juua.

Teadaolevalt on «Seks ja linna» uues hooajas tõepoolest Samantha roll täitmata, sest näitleja Kim Cattrall oma legendaarse rolli juurde ei naase. Kui usutav Heidi teadaanne oli ja kui paljud fototöötluse ohvriks sattusid on raske öelda.

Kuna Heidi kommentaarid on Instagramis kinni ei ole teada, ei ole tema postituse all näha fännide reaktsioone. Küll on aga Twitteris märgata, et nii mõnigi jäi Heidi postitust uskuma ja aprillinalja on uudisena jaganud ka mõned meelelahutuslehtedel. Ja seda alles 2. aprillil. Seega on põhjust arvata, et Heidi aprillinali oli täitsa edukas.

Heidi avaldas aga tõe kõigest neli tundi pärast õnnestunud aprillinalja. «Tegin lihtsalt nalja,» kirjutas Heidi oma Instagrami postituses. Supermodell lisas postitusele «Seks ja linna» sarjale ja Samantha tegelaskujule väärilise videoklipi. Heidi seisab videos basseini ääres, kokteil käes, kõigest seeliku ning jaki väel (ilma rinnahoidjata) ja tema otsaette on kirjutatud «April fools» ehk «aprillinali». 

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles