KIIRELT KÄIS ⟩ Meghani ja Harry kõmuline intervjuu jõuab teisipäeval Eesti televaatajani

Elu24
Copy
Briti perekond Liverpoolis teleri ees Harry ja Meghani intervjuud vaatamas.
Briti perekond Liverpoolis teleri ees Harry ja Meghani intervjuud vaatamas. Foto: AFP/SCANPIX

TV3 annab teada, et teisipäeval, 16. märtsil jõuab Eesti telesse erisaade «CBS esitleb: Oprah' intervjuu Meghani ja Harryga», kus Oprah Winfrey vestleb siiralt prints Harry ja Meghan Markle'iga.

Winfrey intervjuu Meghaniga hõlmab paljusid teemasid, sealhulgas kuninglikku ellu astumist, abielu, emadust, heategevustööd, aga ka seda, kuidas Meghan suure avalikkuse surve all eluga toime tuleb. Seejärel liitub vestlusega prints Harry, kellega koos räägib Meghan Ameerika Ühendriikidesse kolimisest ning nende kasvava perekonna tulevikulootustest ja unistustest.

Erisaate tootis Harpo Productions, selle tegevprodutsendid on Terry Wood ja Tara Montgomery, kaasprodutsent on Brian Piotrowicz. Erisaadet levitab rahvusvaheliselt ViacomCBS Global Distribution Group. Kahetunnine erisaade esilinastus pühapäeva, 7. märtsi õhtusel tippajal USA telekanalis CBS.

Oprah' suur intervjuu Meghan Markle'i ja prints Harryga on TV3s teisipäeval kell 20.30, seega läks saate Eestisse jõudmiseks vaid veidi üle nädala. Täpset ülevaadet intervjuus käsitletud teemadest saab lugeda siit.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles