P, 26.03.2023

Dagö plaanib melomaanidele vahvat üllatust ja vajab selleks sinu abi

Elu24
Dagö plaanib melomaanidele vahvat üllatust ja vajab selleks sinu abi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Dagö solist Lauri Saatpalu.
Dagö solist Lauri Saatpalu. Foto: Ain Liiva

Ansambel Dagö tegi melomaanidele toreda üllatuse ja avaldas, et peagi saab nende laule kuulata muusikaportaalis Spotify. Seoses sellega vajab Dagö natuke abi, sest pooled Spotifys peagi saadaval laulud laseb ansambel valida oma fännidel.

90ndate lõpust alates tegutsenud ansambel Dagö avaldas ametlikul Facebooki lehel, et osad nende laulud on peagi saadaval ka Spotifys. 

«Puhuge pasunaid, külvatagu lilli! Dagö läheb Spotifysse!» teatas ansambel 13. märtsil.

«Kuna riigikogus võeti hiljuti vastu tänasele päevale vastav ja õiglasem «kassetimaksu seadus», otsustas Dagö seda tähistada praktilise teoga. Meie seitsmel numbrialbumil on kokku 82 originaallugu. Kui lugeda kokku kõik kontsertsalvestused ja enda eriversioonid võib salvestuste arvu korrutada kahega. Keskkonnasõbraliku ansamblina ei hakka me seda kõike «eetrisse» paiskama. Piirdume 20 looga,» teatas Dagö. 

Postituse teises pooles esitas ansambel aga oma fännidele palve.

«10 lugu paneme meie ja 10 Teie! Saatke meile oma kolm lemmiklugu Dagö repsist ja teeme matemaatilise tehte Teie eest! Aega kümme päeva, aeg algas nüüd! Viimane kell kõlab 23. märtsil kell 23.59!»

Oma kolm lemmiklugu Dagö repertuaarist saad kirjutada nende Facebooki postituse kommentaaridesse SIIN.

Puhuge pasunaid, külvatagu lilli! Dagö läheb Spotifysse! Kuna riigikogus võeti hiljuti vastu tänasele päevale vastav ja...

Posted by Dagö on Saturday, 13 March 2021
Märksõnad
Tagasi üles