L, 10.06.2023

GALERII ⟩ «Teletopi» tegijad kinkisid Uku Suvistele euroteele kaasa väga teraapilise eseme

Spekter
Facebook Twitter
Comments

Tänases Kanal 2 «Teletopi» saates kingivad saatejuht Mart Normet ja saate püsikommentaatorid Peeter Oja ja Mart Juur värskele Eesti Laulu võitjale Uku Suvistele «erilise funktsiooniga» eseme: kuldse teraapiapadja.

Teraapiapadja igal küljel on ühe «Teletopi» tegija pilt, kellega Uku saab suhelda, kui tal on mõni mure või kui ta tunneb end üksikuna, selgitab kingituse mõtet saate produtsent, aastaid Eesti Laulu vedanud ja Eurovisiooni Eesti delegatsiooni kantseldanud Mart Normet.

«Oja on Eurolaval esinenud, tema käest saab praktilist artistlikku nõu. Juur on kommenteerinud pea kõiki Eurovisiooni võistluseid ja mina olen kümme aastat Eurovisiooni delegatsiooni juhtides kõik konkursi nurgatagused läbi käinud,» selgitab Normet. «Nii et meist on kindlasti palju abi Ukule, kui tal on raske ja ta tunneb, et vajab sõpra, kellega rääkida.»

Kingi üleandmisest valmis ka fotoseeria, millest maskita pildid tehti ära nii kähku kui võimalik, kuigi kõik mehed koroonaviiruse suhtes testitud ja negatiivsed: 8 sekundiga! 

Nädala kokkuvõttesaade «Teletop» on eetris täna õhtul kell 20.05 Kanal 2-s. Külalisteks on kalamburist Keiti Vilms ja loomaaednik Aleksei Turovski.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles