E, 29.05.2023

VIDEO ⟩ Vaata Juure ja Oja «Teletopi» kirevat saatepead: mitu Eesti presidenti leiad?

Spekter
Facebook Twitter
Comments
«Teletopi» saatepea animatsioon
«Teletopi» saatepea animatsioon Foto: Kuvatõmmis

Juba sel pühapäeval tervitavad Kanal 2 eetris televaatajaid Mart Juur ja Peeter Oja oma uues huumorisaates «Teletop», mida juhib ühtlasi saate produtsent ja ellukutsuja Mart Normet. Ootuse leevenduseks sai täna avalikuks «Teletopi» algupärane saatepea, mis võlub vahva detailirohkusega.

«Teletopi» saatepea visuaalse poole lõi Stockholmis sündinud ja Tallinnas elav animaator ja koomiksikunstnik Katarina Skott, kes töötab BOP! stuudios, kus on valminud näiteks ka «Vanamehe film».

«Saatepea tegemine oli põnev, kuna Normeti sisend oli, et «tuleb panna hullu»,» räägib Skott. «Alati on tore hästi palju erinevaid asju omavahel suhtlema ja elama panna. Püüdsin korraks kõrvale astuda ja üritada Eestist aru saada nii, nagu oleksin tulnukas, kes oma tulnukasõpradele piltkirjas Eestis nähtut selgitab.»

Tunnusmuusika Mart Juure ja Peeter Oja uuele saatele kirjutas hitimeister Stig Rästa. «Tellimuse peale on muusikat alati väga huvitav ja hea kirjutada. Selle saate puhul sain üle pika aja jälle elektrikitarri kätte võtta ja tuletada meelde vanad head rokirifid,» rõõmustab Rästa.

«Teletop» on Kanal 2 uus satiirisaade, kus Peeter Oja ja Mart Juur võtavad koos saatekülalistega kokku nädala põhiteemad ning moodustavad neist edetabeli. Saadet juhib pea 20 aastat paljude erinevate telesaadete taustameeskondadesse kuulunud Mart Normet.

Esimene «Teletop» on Kanal 2s juba sel pühapäeval kell 20.05.

Vaata saatepead ja kirjuta kommentaaridesse, milliseid detaile märkad:

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles