KUUM VÄRK Brooklyn Beckham jagab miljardäri tütrega kirglikku kaadrit

Elu24
Copy
Brooklyn Beckham ja Nicola Peltz.
Brooklyn Beckham ja Nicola Peltz. Foto: LAURENT VU/SIPA/LAURENT VU/SIPA

Beckhamite vanim poeg Brooklyn (21) üllatas instafänne, kui kostitas sotsiaalmeediat tõeliselt intiimse kaadriga, kirjutab väljaanne Hello!.

Brooklyn jagas Instagramis pilti koos kihalatu Nicola Peltziga (26). Tegemist on mustvalge fotoga, millel võib näha, kuidas paarike alasti hellust jagab. «Ma ei lase sul ealeski minna,» kirjutas ta pildiallkirjaks. 

Noormehe kihlatu Nicola jagas oma Instagrami kontol samuti kõnealust pilti, kirjutades pildiallkirjaks: «Ära lase mul ealeski minna.»

Nicola Peltz ja Brooklyn Beckham kihlusid 2020. aasta suvel. «Kõige põnevam uudis! Me ei saakski olla rohkem õnnelikud selle üle, et Brooklyn ja Nicola abielluvad!» kirjutas Victoria Beckham toona sotsiaalmeedias.  

25-aastase Nicola Peltzi isa on USA miljardär Nelson Peltz. Ärimehe vara väärtus on ligi 1,6 miljardit dollarit, mis teeb silmad ette isegi Beckhamite varandusele.

Beckhamite lähikondlane rääkis toona meediale, et David ja Victoria Beckham loodavad väga, et noorte suhe jääb püsima. «David ja Victoria on sellele suhtele oma õnnistuse andnud,» sõnas allikas The Sunile.

«Mis puudutab ta tüdruksõpru, siis on nad alati Brooklynit toetanud. Kuid sel korral soovivad nad väga, et sellest suhtest saaks asja.»

«Nende silmis on tal hästi läinud ning nii mõjuvõimsate tutvuste omamine USAs on nende jaoks tõeline võit,» lisas allikas.

Nicola on Brooklynit juba kirjeldanud kui «oma eluarmastust», «hingesugulast» ja «kallikest». 

Brooklyn on öelnud, et Nicola on tema jaoks «naine kogu eluks», ta on «pööraselt kaunis» ja et tänu Nicolale on «maailma kõige õnnelikum mees».

Tagasi üles