ÕLINE VAATEPILT California «kuum vanaema» näitab oma karantiinikeha!

Elu24
Copy
Alice Vasquez
Alice Vasquez Foto: instagram.com/sweetalice101

Californiast pärit Alice Vasquez (41) näitab instafännidele, milline on tema karantiiniaegne keha. Olge hoiatatud: vaatepilt on lausa kadestusväärne!

«Kuum vanaema» jagas hiljuti Instagramis pilti, millel näitab oma suurepärast vormi. «Karantiinikeha! Pöörastel aegadel teen veel rohkem selle kallal tööd,» kirjutab ta pildiallkirjaks.

Alice on tituleeritud ka «maailma kõige seksikamaks vanaemaks». Naine oli kõigest 16-aastane, kui ta esimest korda emaks sai ning nüüd, 41-aastaselt on ta juba ka vanaema.

2019. aastal rääkis ta väljaandele Daily Star, et praegu on parim aeg tema elus. Kuna Alice sai väga noorelt emaks, polnud tal nooruses väga palju aega muuks. «Ma arvan, et mul polnud tollal isegi aega, et mõelda enda elule. Ma olin lihtsalt ellujäämisrežiimil.»

Ka Alice pöördus koroonakriisi ajal OnlyFansi usku ning teenib seal nüüd korralikke summasid. Ta on mitmel korral proovinud oma pildimajandust ka Instagramis promoda, ent üsna tihti jäävad need tsensoritele hambu.

Naine on veendunud, et selle taga on tegelikult kadedad inimesed. «Inimestele meeldib vihata tüdrukuid, kes end sel moel promoda üritavad. Ma olen heiteritega harjunud,» selgitas Alice. Loe Alice'i kohta rohkem SIIT!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles