N, 6.10.2022

Selgusid esimesed Eesti Muusikaauhinnad 2021 galal esinevad artistid

Elu24
Selgusid esimesed Eesti Muusikaauhinnad 2021 galal esinevad artistid
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
nublu on üks Eesti Muusikaauhindade galal esinejatest.
nublu on üks Eesti Muusikaauhindade galal esinejatest. Foto: Eesti Muusikaauhinnad / nublu

Eesti Muusikaauhinnad 2021 gala toimub juba järgmisel nädalal. Seekordne Eesti muusikamaastiku tähtsündmus jõuab publikuni Kanal 2 telepildi vahendusel. Suurel teleshowl esineb mitmeid artiste, nende seas ka ansamblid Terminaator ja Miljardid ning enim nominatsioone kogunud nublu.

Aasta Rockalbumi tiitlile kandideeriv ansambel Terminaator on tegutsenud üle 30 aasta. Bändi eestvedaja Jaagup Kreem nendib, et esinemistel on tõesti saalid rahvast täis ja neil läheb väga hästi, ent alati on hea, kui keegi nähtamatu töö eest ka õlale patsutab. «Kõik räägivad täna hiphopist, ent rock’n’roll ei ole kuhugi kadunud. Inimesed tahavad seda saada,» ütles Kreem.

Ansambel Terminaator
Ansambel Terminaator Foto: Georg Männik

Nii Aasta Rockalbumile kui ka Aasta Ansambli, Aasta Laulu ja Aasta Albumile nomineeritud ansambli Miljardid jaoks on neli nominatsiooni meeldiv tagasivaade möödunud aastal tehtule.

«Parajal määral on ka ootusärevust ja valmidust taas orbiidile astuda, mida kannustab ühendus teiste artistidega, n-ö samas paadis olemine. Sündmuse lähenedes tõuseb kindlasti uudishimu, et kes ikkagi võidab. Nii paljude loominguliste inimeste nägemine ühel sündmusel pakub inspiratsiooni ja harmooniat. Olen tänulik, et meid on kuulatud,» sõnas bändi laulja Marten Kuningas. Ta lisas, et nominatsioonid toovad endaga kaasa ka kaamerad ja prožektorid, sest Miljardid on seekordsel galal esinemas.

Ansambel Miljardid
Ansambel Miljardid Foto: Hindrek Maasik

Eesti Muusikaauhindade galal esineb ka kuuekordne nominent nublu, kes ootab põnevusega, mis laval saama hakkab. «2020 oli omamoodi aasta, kus takistusi ja piiranguid oli palju, ent plaane ja ideid, mida ellu viia oli veelgi rohkem. Paistab, et saime hakkama,» võttis nublu möödunud aasta kokku.

Eesti Muusikaauhinnad 2021 gala toimub 28. jaanuaril. Suur telesõu jõuab televaatajateni Kanal 2 vahendusel. Õhtut juhivad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja ning lavale astub veel mitmeid armastatuid Eesti muusikuid, kellest kuulete peagi.

Märksõnad
Tagasi üles