KALLIMA EKSITUS ⟩ Surnuks kuulutatud 80ndate legendaarne Bondi-tüdruk Tanya Roberts on veel elus

Elu24
Copy
Tanya Roberts 80ndatel Bondi-tüdrukuna.
Tanya Roberts 80ndatel Bondi-tüdrukuna. Foto: /Supplied by Capital Pictures

Eile vahendasid mitmed  välismeedia väljaanded, et Bondi-tüdrukuna ja mitmeski teises olulises rollis nime teinud filmistaar Tanya Roberts on meie seast lahkunud. Näitlejanna esindaja sõnul suri naine haiglas hingamisaparaatide all. Nüüd on selgunud, et Roberts on aga siiani elus, vahendab TMZ.

TMZ vahendas 4. detsembril esimesena, et meie seast lahkus Victoria Leigh Blum, keda tunneme paremini lavanime Tanya Roberts (65) järgi. Meediaväljaandele oli kurba uudist kinnitanud näitlejanna esindaja.

Nüüd on aga selgunud, et Robertsi esindaja Mike Pingel kuulutas oma kliendi ekslikult surnuks.

Kõik sai alguse haiglas. Nimelt kukkus Roberts jõulude ajal pärast koeraga jalutamist kokku ning ta viidi haiglasse, kus ta on siiani hingamisaparaatide alla. Pühapäeval külastas Robertsit tema pikaajaline kallim Lance. Naise haiglavoodi kõrval olles nägi Lance, kuidas naine pani silmad kinni ja lahkus haiglast teadmisega, et Roberts suri.

TMZ-le juhtunut kommenteerinud Lance väitis, et ta sai pühapäeval arstidelt kõne, et Robertsi seisund pole hea ning see halveneb kiiresti. Mehele öeldi, et see kõik võib lõppeda naise surmaga. Lance läks seejärel haiglasse Robertsit vaatama. Seal olles avas näitlejanna ühel hetkel oma silmad, proovis kallima kätt haarata, kuid sulges siis taas silmad ja Lance'i sõnul justkui lahkus meie seast. 

Lance oli endast väga väljas ning kõndis palatist ja haiglast välja nii, et ta haiglatöötajatega ei rääkinudki. Pingeli sõnul võttis ta Lance'i haiglast peale ja mees oli talle öelnud, et Roberts suri tema käte vahel. 

«Kui me teda tema viimastel hetkedel hoidsin, avas ta oma silmad,» tsiteeris Pingel Lance'i meediaväljaandele, kui esindaja teisipäeval oma kliendi surmast teatas.

Lance'i sõnadest ja öeldust tulenedes teatas Robertsi esindaja Pingel, et näitlejanna suri 3. jaanuaril. Tegelikult on Roberts veel elus.

Näitlejanna viibimist haiglas ei seostata koroonaviirusega. Vaid mõni päev enne haiglasse sattumist paistis ta veel täiesti terve ja tegi fännidega videokõnesid.

Roberts  mängis koos Roger Moorega 1985. aasta Bondi-filmis «007: Surma palge ees» Stacey Suttonina. Vahepeal ka Playboy-tüdrukuna nime teinud näitlejanna täitis ka mitmeid teisi võimsaid rolle. Näiteks kehastas ta «Džunglikuninganna Sheena» peategelast, mängis erootilises trilleris «Night Eyes», komöödias «Body Slam» ja sarjas «That 70s Show».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles