Alates tänasest näitab Kanal 2 veidi enam kui nädala jooksul jutti ära kõik «Harry Potteri» saaga filmid. Kuidas elavad võluriõpilastena tuntuks saanud ja juba lastena oma esimesed miljonid teeninud noored briti näitlejad täna?
Daniel Radcliffe
Viimati nägime Harry Potterit kehastanud britti suurtel ekraanidel veel lõppenud aastal, mis kinodele koroona pärast teadupärast just soodne polnud: ta kehastas peaosa tõsielulises draamas «Põgenemine Pretoriast», milles mängis Lõuna-Aafrika poliitvangi, kes türmist väga loomingulisel moel sääred teeb. Vahetult enne seda aga astus ta üles ultravägivaldses märulikomöödias «Guns Akimbo», milles tema tegelaskujust saab vastu tahtmist jõhkra tapmismängu osaline, kel tulirelvad sõna otseses mõtted pihku kruvitud.
Ka õitsval telerindel on oma tulevikku ka produtseerimise ja lavastamisega siduda soovival näitlejal tegemist olnud – koos Steve Buscemiga mängib ta tänavu kolmanda hooaja saavas komöödiaseriaalis «Miracle Workers», mille tiitrites Radcliffe'i nimi ka produtsentide real seisab.
Koroona tõttu IMDB filmiportaalist Daniel Radcliffe'i uute tegemiste kohta infot ei leia: päris kindlasti on midagi töös, ent kuna pandeemia tõttu on tootmisega kõigil kuri karjas, siis pole uusi projekte julgetud välja hõigata, kuna tulevik on väga ebaselge.
Küll aga leiab uudiseid kõmuveergudelt: juba 2000. aastal vanemate poolt tulevasele filmitähele loodud firma, mille arvele läksid kõik poisi Potteri-tulud, avaldas oma majandustulemused ning selgus, et Radcliffe'i firma läks koroona-aastal pea miljoni naelaga kahjumisse, samas kui aasta varem oli 4,2 miljoniga kasumis. Ettevõttel on siiski mitmesuguseid varasid, sh investeeringuid 80 miljoni naela ulatuses ning tõenäoliselt tuli kahjum sellest, et näitleja tegi mõne suurema investeeringu mõnesse filmiproduktsiooni – just selleks ta oma Potteri-palkasid üldiselt kasutab (kokku on ta filmide eest teeninud üle 80 miljoni naela).