T, 28.03.2023

EVERT POOM ON TAGASI ⟩ Populaarne juutuuber tögab poliitikuid ja tutvustab «Helget patja»

Elu24
Populaarne juutuuber tögab poliitikuid ja tutvustab «Helget patja»
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kuvatõmmis videost: Evert Poom tutvustab uut toodet «Helge padi».
Kuvatõmmis videost: Evert Poom tutvustab uut toodet «Helge padi». Foto: Youtube.com/evertpoom

Eesti sisulooja Evert Poom on Youtube'i maastikul tagasi! «Ma lähen poliitikasse...» kirjutab ta oma värske videoüllitise juurde. Mida see kõik tähendab? Vaata videot!

Poom avaldab video alguses, et ta on viimasel ajal kurssi viinud erinevate poliitikateemadega. «Mitte nagu lihtsalt poliitikaga, aga erinevate, ütleme nii, poliitika meemidega. Ja ma mõtlesin, et ma tahan seda teiega jagada,» selgitas ta. 

Videos võib näha mitmeid Eesti avalikkusele tuntuid nägusid, ent kõikse meeldejäävam on vast see, et noormees on turule tulnud eriti huvitavate toodetega – «Helge padi» ning «Homofoobide pisarad».

Kuvatõmmis videost: Evert Poom tutvustab uut toodet «Helge padi».
Kuvatõmmis videost: Evert Poom tutvustab uut toodet «Helge padi». Foto: Youtube.com/evertpoom

«Ekspertide poolt väljatöötatud ergonoomiline padjadisain võimaldab toodet kasutada ka helgeteks istumiselamusteks. 2999 eurot väärt padi ainult täna, ainult sulle, ainult 29,99 eurot,» tutvustab ta videos humoorikalt «Helget patja».

«Viha, mis tapab 99,9% kõikidest eluvormidest,» seisab tema järgmise toote, «Homofoobide pisarad», kirjelduses. «Kõige kvaliteetsemad pisarad kogutud vabariigi vihasematelt homofoobidelt. Toote väljatöötamisel ei provotseeritud ühtegi homofoobi. Kõik juba EOS pillisid.»

Kõik tooted on leitavad evertpoom.ee veebilehelt.

Märksõnad
Tagasi üles