KIREV GALERII ⟩ Vaata, kes käisid uue Eesti koguperefilmi «Jõulud džunglis» esilinastusel

Spekter
Copy

Eile, 1. detsembril esilinastus Apollo Kino Ülemistes Jaak Kilmi uus kogupere seiklusfilm «Jõulud džunglis», mis viib nii väikesed kui suured kinosõbrad eksootilisele reisile. Vaata, kes käisid esilinastusel.

Indoneesias filmitud seiklusfilmi «Jõulud džunglis» tegevuspaik on eksootiline vihmamets, kuhu satuvad omapäi rändama 10-aastased Paula ja Akhim. Filmi peategelane Paula kolib kogu perega troopilisele lõunamaale, kus neil tuleb harjuda uue ja põneva keskkonnaga. Paulale tuleb aga üllatusena tõsiasi, et tema uues kodupaigas ei tähistatagi jõule. Lisaks selgub, et võõrapärane elustiil ja isa uus töö tekitavad perekonnas palju pingeid. Paula uus sõber Akhim teatab, et kusagil džunglis elab šamaan, kes võib täita kõik Paula jõulusoovid. Nii algabki laste seiklusterohke retk džungli sügavustesse. 

Filmi peaosalise Paula rollis astub üles Läti näitleja Rebeka Šuksta, tema ustavat sõpra ja teejuhti Akhimi mängib Indoneesia poiss Brydden Fablo Escobar. Filmis teevad keskkonnakaitsjate rollis kaasa armastatud Eesti näitlejad Saara Pius ja Pääru Oja ning ootamatus rollis astub üles Tõnu Kark.

«Jõulud džunglis» on dubleeritud eesti keelde ja vene keelde. Filmi eestikeelses versioonis annab peaosalisele Paulale hääle «Sipsiku» filmist Anuna tuttav Elo-Mirt Oja. Akhimi häält dubleerib Nils Jaagup England, kes teeb kaasa Jaak Kilmi järgmises lastefilmis «Tagurpidi torn». Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud veel Anti Kobin (Paula isa), Hilje Murel (Paula ema), Liisa Saaremäel (Paula õde Kata), Rauno Kaibiainen (Akhmi isa), Tõnu Kilgas (kaevanduse äriboss), Mart Toome (paadimees Pak Ibu) ja mitmed teised.

Kogupere seiklusfilmi «Jõulud džunglis» režissöör on Jaak Kilmi («Sangarid» ja «Sigade revolutsioon»), stsenarist Lote Eglīte. Filmi operaator on Aigars Sermukšs ja kunstnik Katrin Sipelgas.

Filmi tootja on Locomotive Studio (Läti), produtsent Roberts Vinovskis ja kaastootja Stellar Film (Eesti), kaasprodutsent Evelin Penttilä. Filmi valmimist on toetanud Läti Riiklik Filmikeskus, Eesti Filmi Instituut, Eesti Kultuurkapital ja TV3. Filmi levitab ACME Film.

Eksootiline kogupereseiklus «Jõulud džunglis» linastub kinodes üle Eesti 2. detsembrist. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles