FILMIFAKT ⟩ Seda Jennifer Anistoni kehaosa komöödias «Me oleme Millerid» juba ei näe

Kanal 2
Copy

Täna kell 22 näitab Kanal 2 komöödiat «Me oleme Millerid» (We're the Millers, 2013), mille peaosades mängib supernäitlejate nelik: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Emma Roberts ja Will Poulter.

David Clark on väikese kaliibriga kanepidiiler, kelle kliendid on põhiliselt kokad ja pereemad. Lastele ta ei müü, sest kuhugi peab ju piiri vedama. Röövlid panevad pihta ta marihuaana ja raha ning ta jääb selle tõttu võlgu oma varustajale Bradile. Kui David tahab võlga kustutada ja terveks jääda, peab ta Mehhikost ära tooma Bradi narkolaadungi. Ta kasutab lollikindla plaani koostamisel küünilist stripparit Rose'i, kliendihakatist Kennyt ning tänavatel karastunud, tätoveeringute ja keharõngastega teismelist Caseyt. Perekond «Miller» ehk David ning ta võltsnaine ja kaks võltslast sõidavad uhke vagunelamuga 4. juuli nädalavahetusel Mehhikosse ning pole lootustki, et nende seiklus rahulikult möödub. Film ei sobi alaealistele.

Filmifakt

Kuigi Jennifer Aniston mängib filmis stripparit ja välgutab ka tagumisi põski, siis tegelikkuses on ta liiga suur staar, et mingis pinnapealses komöödias oma väärtuslikke kannikaid näidata – kõikides tuharastseenides näeme tagumikudublandi keha.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles