VIDEO ⟩ Artjom Savitski kirjutas seriaalile «Sinu, minu, meie» torkiva tunnusloo

Elu24
Copy
Artjom Savitski «Ära torgi»
Artjom Savitski «Ära torgi» Foto: Pilt videost

Eile alustas Kanal 2s uus humoorikas draamasari «Sinu, minu, meie», mille peaosades säravad Doris Tislar, Britta Soll, Karolin Jürise ja Laura Kukk. Sarjale kirjutas tunnusloo Artjom Savitski.

Kuula lugu:

Sarja «Pilvede all» tegijate uus sari «Sinu, minu, meie» räägib sellest, mis juhtub siis, kui lapsevanemaks saades läheb kõik hoopis teisiti, kui oled planeerinud. Ja sulle tundub, et sa oled ainus, kes lapsevanema rollis läbi kukkus. Õnneks selgub, et selliseid nagu sina on veel. Ka Savitski kirjutatud muusika ja sõnadega tunnuslugu «Ära torgi» tõukub sarja temaatikast. 

Vaata uue sarja avaosa VeebiTVs:

Uue sarja peaosas säravad neli noort naist, keda kehastavad näitlejad Doris Tislar (kunstiõpetaja Eva), Karolin Jürise (psühholoog Kärt), Laura Kukk (näitlejanna Mia) ja Britta Soll (optometrist Iris). Kõik neli naist elavad samas kortermajas, nagu ka värvikas kõrvalosas kaasa tegev Lee Trei (ühistu esinaine Regina). Sündmused hakkavad hoogsalt arenema hetkest, mil kohus (kohtunik Merle Parts) määrab 5-aastase Anna vanemate lahutuse järel elama ema Eva juurde, kellel paraku olid oma eluga hoopis teised plaanid. Kurtes oma muret sõbrannadele, saab alguse tugigrupp anonüümsetele lapsevanematele. Koht, kus julgetakse olla aus enda ja teistega.

Läbivates kõrvalosades teevad kaasa veel Ott Kartau, Kristjan Kasearu, Margo Teder, Ingmar Jõela, Hilje Murel, Margus Jaanovits, Lauri Liiv, Külli Reinumägi, Klaudia Tiitsmaa, Angelika Mikk, Anti Kobin, Liia Kanemägi, Merle Parts jt. Stsenarist on Eleonora Berg, režissöör Mirjam Marjatta Olesk, operaator Martin Randalu, lavastaja ja produtsent Toomas Kirss.

Sarja näeb kolmapäevaõhtuti kell 21.30 Kanal 2s.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles