Näitleja Kristjan Lüüs puhastab sõbralisti: oled oodatud rõõmsalt siit nihhi tõmbama

Elu24
Copy
Näitleja Kristjan Lüüs.
Näitleja Kristjan Lüüs. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Näitleja Kristjan Lüüs andis oma viimase sotsiaalmeediapostitusega selgelt märku, et tema sõbralistis ei ole ruumi homofoobide ja rassistide jaoks. 

«Hei, Sina, homofoob! Sina samuti, rassist!» alustab ta Instagrami postitust, mis tõmbab tähelepanu pildiga, millel näitleja kannab lühikesi teksapükse, valget nabasärki ja trakse. «Mu Facebooki sõbralist hakkab täituma ja JUST SINA oled oodatud rõõmsalt siit nihhi tõmbama. Õnneks te aeg-ajalt väljendate oma piiratud maailmavaadet, kuid ükshaaval võtab teie kustutamine liiga palju aega minu elust,» jätkab ta.

«Teisipidi, kui sa veel pole vihast õhku täis läinud, siis ehk on sul veel võimalus olla decent human (kena inimene). Nii mõnigi mu hea sõber oli kunagi vaadetelt just selline, aga siis juhtus midagi mõeldamatut – ta suutis hoida avatud meele, mõista, et see keda keegi teine armastab, ei tee teda ennast vähemaks, ei võta temalt midagi ära, ei ole perversne – vaid sina oled oma Onu Heino naljadega ja aru saamata, et «ei on ei». Ja kui inimene palub, et ära ütle talle neeger, siis kedagi ei koti, et sa alati oled nii öelnud. Sulle öeldi terve põhikooli aeg kusik, aga ma ei kutsu sind nii,» põhjendab näitleja, miks ei ole vana harjumus mingisugune mõjuv ettekääne kellegi solvamiseks.

«Nüüd võta oma haavunud heteromehe/-naise ego, mis arvab, et kõik maailma geid tahavad just temaga magada ja kommenteeri siit lahkudes veel viimast korda miskit, mis su arengutasemele vastab, täiskasvanud inimene,» lõpetab ta emotsionaalse postituse.

Tagasi üles