K, 6.12.2023

VAATA JA IMETLE ⟩ Metshaldjas Mari jagab seninägemata pulmapilte! (1)

Elu24
Copy
Mari Metsallik
Mari Metsallik Foto: Facebook

Kunagine Playboy kaanestaar, metshaldjas ja kirjanik Mari Arocha Albial (neiupõlvenimega Metsallik) jagab sotsiaalmeedias kauneid kaadreid oma pulmapäevast.

Mari abiellus oktoobri alguses oma pikaaegse elukaaslase Fabian Arocha Albialiga. Naine tegi rõõmusõnumi teatavaks sotsiaalmeedias.

Nüüd, nädalapäevad hiljem kostitab Mari kaunite pulmapiltidega oma erilisest päevast. «Kui üks sinu eluunistustest on äsja täitunud,» kirjutas ta ühekõnealuse kaadri juurde.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When a life dream has just come true. @roosisosaphotography

A post shared by Mari (Metsallik) (@mari.arocha.albial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A blessed heirloom ring ?

A post shared by Mari (Metsallik) (@mari.arocha.albial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mr. & Mrs. ? ? @roosisosaphotography

A post shared by Mari (Metsallik) (@mari.arocha.albial) on

2018. aastal kirjutas Elu24, et kuigi Metsallik on viimastel aastatel meediamaastikult eemale hoidnud, on ta aastate vältel võtnud sõna siiski tervise teemadel. Näiteks 2017. aastal avaldas ta arvamust, et Eesti riik vaktsineerib ravimiga, mis sandistab ja tapab. 

2014. aastal avaldas Metsallik raamatu «Metsahaldja päevik», kuhu pani kirja oma ilmavaate ja mõtted elust, loodusest, toitumisest, inimeseks olemisest.

Eelmisel kuul ilmu Metsallikul uus raamat «Naiselikkuse saladused», mis viib lugeja metshaldja muinasjutulisse maailma. Autor jagab vaateid, kogemusi ja salanippe oma isiklikust elust, mis lähtub üdini naiselikust olemise viisist. 

Mari Metsalliku eluviis ja ilmavaade on tänapäevastest tavapärasustest tõenäoliselt veidi teistmoodi. Tänu sellele mõjuvad tema lähenemine ja lood lugejale värskelt ja kohati lausa muinasjutuliselt.

Kommentaarid (1)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles