KUULA Ansambel ÖED avaldas uue särtsaka singli

Elu24
Copy
Foto: Liina Notta

Armastatud ansambel ÖED, mille moodustavad Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid, andis täna, 8. oktoobril välja uue särtsaka singli «Ja ma luban sulle».


«Looga hakkasime tööle tegelikult juba aasta algul ja lõpliku kuju saavutas ta nüüd sügise hakul, ikka Berdi keldris nagu meie teisedki lood,» ütleb Kristel Aaslaid.

Lauljataride sõnul pajatab värske pala «Ja ma luban sulle» n-ö «stalkermode» stiilis armastusest. «Teate küll, kui üks pool on nii sees, aga teine pool isegi ei tea, et oled temasse armunud? See on tihtipeale näiteks iga suhte algusfaasis, et üks pool ei julge sammu teha ja teine pool ei teagi, et midagi üldse toimuks. Aga see kõik toimub justkui mullikile sees, ehk siis unistustes,» seletab Tuuli.

«Jah, täpselt! Ning lisaks juhtub mõnikord nii, et meie teele satuvad inimesed, kellega on megahea side... Ja sa tead ja nad ka teavad, et on teema. Aga lihtsalt ajastus on vale. Ja see ongi selline lubaduse lugu, et ehk kunagi meie rajad ühinevad aga mitte veel, siis kui aeg on meie jaoks õige,» lisab Kristel.

Tagasi üles