P, 28.05.2023

Eestis otsitakse taas kõige ilusamat vanaema

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Svetlana Giterman ja Jana Haas konkursil Grandma Universe 2020.
Svetlana Giterman ja Jana Haas konkursil Grandma Universe 2020. Foto: Angel Models Agency

Angel Models Agency kuulutab välja castingu Grandma Universe/Classic Universe Estonia 2020 konkursil osalemiseks. Casting kestab 31.oktoobrini.

Tänavu toimub Eestis jälle iluduskonkurss, mis on spetsiaalselt mõeldud vanaemadele. Võistluse võitjad esindab Eestit konkursil Grandma Universe 2021, kus valitakse maailma ilusaim vanaema.

Eelmisel aasta kohaliku konkursi võitja Svetlana Giterman valiti aasta alguses Universumi kõige ilusamaks vanaemaks ja kannab nüüd uhkusega Grandma Universe 2020 tiitlit.

Osalema oodatakse naisterahvaid, kellel on juba lapselapsed või vanust üle 45 eluaasta. Kaks võitjat saavad võimaluse esindada Eestit rahvusvahelisel iluduskonkursil Grandma Universe 2021, mis toimub maikuus Tallinnas.

Konkursi eesmärk on murda kuvandit, et iluduskonkursid on ainult sihvakate jalgadega noorte modellide pärusmaa. Angel Models Agency on võtnud eesmärgiks tõestada tervele maailmale, et Eesti naised on ilusad ja võluvad ka siis, kui neil on juba lapselapsed.

Osavõtt kohalikul konkursil on tasuline. Konkursi finaal toimub 29.novembril Tallinnas klubis Privé. Osalemiseks saada kolm pilti ning lühike enesetutvustus e-posti aadressile angelmodelseu@gmail.com.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles