VIDEO ⟩ Déjà-vu! Serbia tennisetuus tabas jälle kohtunikku palliga pähe

Elu24
Serbia tennisestaar Novak Djokovic tabas esmaspäevases kohtumises Pariisis taas palliga kohtunikku. Foto: Gao Jing/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Serbia tennisetäht Novak Djokovic lõi taas palliga kohtunikku. Juhtus see esmaspäeval Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste neljanda ringi kohtumises Venemaa mängija Karen Hatšanovi vastu.

Djokovic tabas matši joonekohtunikku pähe täiesti tahtmatult, kui üritas esimese seti kaheksandas geimis tõrjuda Hatšanovi hirmkõva servi. Pall põrkas reketilt vastu kohtniku pead.

Eelmisel kuul US Openil tabas Djokovici poolt geimivahelisele pausile minnes teele saadetud pall joonekohtunikku kõri piirkonda. Tookord näis, nagu oleks serblane palli löönud frustreerunult, joonekohtunik Laura Clark kukkus pikali ja tal oli mõni hetk hing kinni, Djokovic diskvalifitseeriti turniirilt.

«See oli piinlik déjà-vu. Tahtsin kohtunikku üles leida, et vaadata, kas temaga on kõik korras, sest matši ajal nägin, et tal on kerge sinikas selles kohas, kuhu ta palliga pihta sai,» ütles Djokovic pärast mängu Eurospordile antud intervjuus.

«Loodan, et temaga on kõik hästi.»

Djokovic seekord disklahvi ei saanud. Heas vormis Serbia tenniseäss alistas venelase kindlalt 6:4, 6.3, 6:3 ja jõudis veerandfinaali, kus kohtub hispaanlase Pablo Carreno Bustaga. Djokovic jahib Pariisis oma 18. suure slämmi turniiri võitu.