K, 29.03.2023

VAATA FILMI ⟩ President purgis, mis nüüd? Gerard Butler hoiab ära kolmandat maailmasõda

Kanal 2
President purgis, mis nüüd? Gerard Butler hoiab ära kolmandat maailmasõda
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

VeebiTVs saab 12. oktoobrini vaadata alles hiljuti kinodes jooksnud märulit «Operatsioon «Hunter Killer»» (Hunter Killer, 2018).

Tele-esilinastus! Pingelises märulipõnevikus ühendavad USA eriväelased jõud venelastega, et päästa maailm kolmandast maailmasõjast. USA mereväelaste salajasele eriüksusele ja USA allveelaeva kaptenile Joe Glassile (Gerard Butler) antakse ülesanne teha koostööd Vene allveelaeva meeskonnaga ja kapten Sergei Andropoviga (Michael Nyqvist). Nende eesmärk on päästa Venemaa president vangistusest, kuhu ta sattus pärast riigipööret, mille organiseeris üks tema kindraleid. Kui salajane päästemissioon peaks luhtuma, võib inimkonda ähvardada Kolmas maailmasõda ja enneolematu tuumarünnak, mis pühiks maa pealt terveid linnu. 

Peaosi mängivad Gerard Butler ja Gary Oldman, kes on meile tuttavad menufilmidest «300», «Seaduskuulekas kodanik» ja «Olümpos on langenud». Gary Oldman sai 2018. aastal oma esimese Oscari Winston Churchilli uskumatult loomutruu kehastamise eest filmis «Süngeim tund».

Põnevikus teevad kaasa ka näitleja ja räppar Common (kes on saanud Ameerika Filmiakadeemia auhinna filmis «Selma» esitatud laulu eest), originaalse triloogia «Lohetätoveeringuga tüdruk» üks peaosalisi Michael Nyqvist ja populaarne Vene näitleja Juri Kolokolnikov, keda on viimastel aastatel üha sagedamini kutsutud Hollywoodi filmidesse.

Märksõnad
Tagasi üles