L, 2.12.2023

RAJU VAATAMINE ⟩ Estoni Kohvri ja reketi uues muusikavideos lendab veri ja välgub paljas ihu

Elu24
Facebook
Comments
Foto: Kaader videost

Täna nägi ilmavalgust räpparite reketi ja Estoni Kohvri ning produtsent boipepperoni uue bändi Pitsa esimene singel «EOS», mida saatmas erit raju muusikavideo. Värskes klipis lähevad käiku rusikad, lendab veri ja välgub paljas ihu.

Sotsiaalmeedias hakkasid suvel levima salapärased klõpsud, millel räpipundist 5MIINUST tuntud Estoni Kohver ja reket poseerivad verinoore produtsendi boipepperoniga.

«Meil on Estoni Kohvri ja boipepperoniga selline poistebänd ka, mis on väga tore projekt,» rääkis reket maikuus Elu24-le antud intervjuus. «Meil on tegelikult iga nädal stuudioaeg, kus me käime nokitsemas. Võib-olla pean ma oma pseudonüümi ära vahetama, et saaks veidi vabamalt neid sõnu kirjutada, aga igatahes tore on, kui keegi draivib veel ja ei pea lihtsalt enda ning ainult iseenda graafikuga arvestama. Seal teised ka tahavad ja pushivad, et ise olla paremad ja kirjutada paremini. Eks näis siis, millal need laulud kunagi tulema hakkavad, aga seda projekti on väga tore teha. Endal on põnev, et lõpuks on laual lihtsalt muusika – keegi ei kirjuta enam enda elukogemustest – su elus ei juhtu nii palju, et sa ainult sellest kirjutad laule. Have fun with it

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

A post shared by jaan imelik (@kohvefe) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

A post shared by R E K E T (@reket) on

boipepperoni on kohaliku SoundCloudi skene üks tuntumaid produtsente, kelle käe all on valminud ka villemdrillemi esimesed hitid «Fanta» ja «mäng». Hiljuti andis noormees välja loo nimega «missahuiad».

boipepperoni
boipepperoni Foto: Mihkel Maripuu
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles