K, 7.06.2023

«Ringvaate» reporter nakatus koroonasse: selline tunne, nagu oleks jalgpallimeeskonnalt peksa saanud

Rasmus Rammo
, Reporter-toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Hannes Hermaküla
Hannes Hermaküla Foto: Madis Sinivee/Postimees

Teleajakirjanik Hannes Hermaküla andis ETV saates «Ringvaade» teada, et tema koroonatest osutus positiivseks. Mees jääb perega eneseisolatsiooni.

51-aastane Hermaküla rääkis saates, et koroonaviiruse esimesed sümptomid ilmnesid reede õhtul, kui ta perega maale läks.

«Tekkis selline naljakas lihasevalu, mis mul on varem külmetusega olnud. Selline tunne, nagu jalgpallimeeskond oleks mulle peksa andnud. Paar päeva oli see suhteliselt intensiivne, siis hakkas üle minema,» sõnas telenägu.

Kuigi palavikku mehel ei tekkinudki, läks ta esmaspäeval kindluse mõttes testima. «Esmaspäeva hommikul olin enam-vähem terve, aga mõtlesin, et igaks juhuks teen testi. Ega mul väga kahtlust olnud, et test võiks positiivne olla,» ütles Hermaküla.

«Ringvaate» reporter Hannes Hermaküla teatas koroonadiagnoosist videokõne vahendusel.
«Ringvaate» reporter Hannes Hermaküla teatas koroonadiagnoosist videokõne vahendusel. Foto: Kaader saatest/ETV

Positiivsest koroonatestist kuulis telenägu teisipäeva hommikul. «Muidugi kui selle uudise kätte sain, tõi see tegelikult suure masenduse peale. Mõtlesin, kui paljud inimesed minuga kontaktis olemise tõttu oma elu peavad ümber seadma. Jube tüütu, ausalt öeldes,» sõnas ta.

Praegu tunneb mees ennast hästi ning läheks hea meelega tööle ja trenni, kui ei peaks eneseisolatsioonis olema.

Kust ta viiruse üles korjas, seda Hermaküla arvata ei oska. «Ma ei ole rahvakogunemistel käinud, olen üksinda trenni teinud. Ju see kuskilt mööda minnes on saadud,» pakkus ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles