PILDID Vaata, kes käisid Eesti meeste hingeelust rääkiva draama «Rain» esilinastusel

Spekter
Copy

Eile õhtul esilinastus Apollo Kino Solarises värske kodumaine draama «Rain». Vaata, kes filmi esimeste seas näha said!

Tegu on režissöör Janno Jürgensi esimese täispika mängufilmiga. Lavastaja sõnul on linaloo allhoovuseks hirm ja suutmatus end ja oma õrnemaid tundeid väljendada ning sellest tulenevad probleemid. «Ehkki kõik on pidevas muutumises ning iga järgnev põlv on eelmisest erinev, on iga järgnev põlv ka eelnevale kohutavalt sarnane. Mind huvitavad need erinevused ja sarnasused ja see muutumine,» lisab Jürgens.

Laiemalt räägib «Rain» vennaarmastusest, eneseotsingutest, hoolimisest ja vihkamisest, armumistest ja armastuse purunemisest, mis kõik kokku jutustab sellest, mida tähendab inimeseks olemine.

Filmis mängivad Indrek Ojari, Marcus Borkmann, Rein Oja, Laine Mägi, Ivo Uukkivi, Meelis Rämmeld, Magdalena Poplawska (Poola) jt. Filmi stsenaristid on Anti Naulainen ja Janno Jürgens, operaator on Erik Põllumaa, monteerija Przemyslaw Chruscielewski (Poola), kunstnik Matis Mäesalu, kostüümikunstnik Liis Plato, heliloojad Misha Panfilov ja Reinis Sējāns (Läti). Filmi produtsent on Kristjan Pütsep ja selle on tootnud Alasti Kino.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles