T, 4.10.2022

Aivar Mäe: minu käitumisstiilis ei ole olnud kunagi midagi teadlikult pahatahtlikku

Elu24
Aivar Mäe: minu käitumisstiilis ei ole olnud kunagi midagi teadlikult pahatahtlikku
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 7
Estonia teatri juhti Aivar Mäed süüdistatakse naiskolleegide käperdamises ja alandamises.
Estonia teatri juhti Aivar Mäed süüdistatakse naiskolleegide käperdamises ja alandamises. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Skandaali sattunud Estonia teatri juht Aivar Mäe (60) saatis pöördumise, kus vabandas kõigi ees, kelle jaoks tema loomuomaselt ülemeelik huumorisoon ja karakter on olnud kohatu.

Elu24 avaldab Aivar Mäe vabanduse muutmata kujul.

«Head tänased ja endised kolleegid, kallid sõbrad ja tuttavad, lugupeetud ajakirjanikud

Mul on siiralt kahju, et minu loomuomaselt ülemeelik huumorisoon ja karakter on minu käitumises väljendunud inimestele moel, mida nad on pidanud ebaviisakaks, ebaväärikaks ja mõnel puhul kohatuks. Ma vabandan südamest inimeste eest, keda see on negatiivselt puudutanud ja kellele olen tahtmatult haiget teinud. Minu käitumisstiilis ei ole olnud kunagi midagi teadlikult pahatahtlikku. Ma ei ole kunagi soovinud kedagi alandada ega panna end ebaväärikalt tundma. Ma vabandan inimeste ees, kes on mulle kaasa elanud ja kellele olen viimastel päevadel muret tekitanud. Sel nädalal toimunu on mind pannud end ümbritsevat ümber hindama ning sügavale enda sisse vaatama. Mõistan, et siit edasi tuleb mul endale loomuomast joviaalsust senisest rohkem ohjata ja mind ümbritsevate kolleegide, sõprade, lähedaste tundeid senisest tähelepanelikumalt hinnata ja tunnetada. Seda ma kindlasti ka teen.

Ilusat jaanipäeva 

Aivar Mäe»

Nädalaleht Eesti Ekspress kirjutas eelmisel nädalal, et mitu endist ja praegust rahvusooper Estonia naistöötajat hindab direktor Aivar Mäe käitumist nendega alandavaks ja ahistavaks, Aivar Mäe sõnul on tegemist kontekstist välja rebitud episoodidega ja pahatahtliku laimuga.

Märksõnad
Tagasi üles