ENNE JA NÜÜD Austraallanna võttis 80 kilo kaalust alla, et rohkem Barbie moodi välja näha

Elu24
Copy
Austriaaliast pärit Kayla Lanvend enne kaalulangust.
Austriaaliast pärit Kayla Lanvend enne kaalulangust. Foto: Caters News Agency/Scanpix

Austraallanna Kayla Lavened (36) on suur Barbie fänn! Nüüd on naine võtnud alla üle 80 kilo, et veelgi rohkem oma iidoli moodi välja näha. 

Suur Barbie fänn, Sydneys elav Kayla Lavened, on paari aastaga alla võtnud natuke üle 80 kilo, et välja näha nagu tema lemmiknukk.

Kostüümikunstnikuna töötav Kayla on juba lapsest saati suur Barbie fänn.
Kostüümikunstnikuna töötav Kayla on juba lapsest saati suur Barbie fänn. Foto: Caters News Agency/Scanpix

Kayla rääkis, et on tal on kaaluga olnud probleeme alates lapseeast ning ta on elu jooksul proovinud igasuguseid dieete. Kostüümikunstnikuna töötav australlanna tõdes, et tema vanemad teda lapsena kaalu kaotamise eest Barbie nukkudega ning on sellest ajast alates olnud Barbie esteetikasse armunud. Enne kaalulangust nimetas ta end koguni pluss-barbiks.

Ka enne kaalulangust kandis Kayla erksaid riideid ning tema stiili suureks inspiratsiooniks oli Barbie nukk.
Ka enne kaalulangust kandis Kayla erksaid riideid ning tema stiili suureks inspiratsiooniks oli Barbie nukk. Foto: Caters News Agency/Scanpix

Hoolimata sellest, et ta oli pikalt õnnelik paks tütarlaps otsustas Kayla oma eluviise muuta, kuna tal oli kaalu pärast teatud piirangud, näiteks kino külastused ja lennureisid.

Kaks aastat pärast maovähendusoperatsiooni on Kayla kaotanud kokku üle 80 kilo.
Kaks aastat pärast maovähendusoperatsiooni on Kayla kaotanud kokku üle 80 kilo. Foto: Caters News Agency/Scanpix

Kaalulangetamiseks lasi Kayla endale teha maovähendusoperatsiooni, mille käigus eemaldati 80 protsenti austraallanna maost. Nüüd kaks aastat hiljem ja 80 kilo kergemana hiljem on Kayla veelgi rohkem oma iidoli, Barbie, moodi.

Kayla stiil on tugevalt inspireeritud Barbiest ning tundub, et austraallanna lemmikvärviks on muidugi roosa.
Kayla stiil on tugevalt inspireeritud Barbiest ning tundub, et austraallanna lemmikvärviks on muidugi roosa. Foto: Caters News Agency/Scanpix
Tagasi üles