P, 28.05.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Synne Valtri Band andis kauaoodatud veebikontserdi

, Toimetaja
Facebook Twitter
Comments 1

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, on jõudmas lõpusirgele. 13. juunil, laupäeval kell andis kauaoodatud veebikonserdi Synne Valtri Band!

Synne Valtri Band on 2019. aasta alguses sündinud bänd, mille liikmeteks on aastatepikkuse lavakogemusega artistid. Kollektiiv on esimese tegutsemisaastaga sööstnud muusikataevasse lausa helikiirusel ja nende repertuaarist leiab juba mitmeid rahva seas lemmikuks saanud hitte nagu «12 kuud» ning ka Eesti Laulu konkursil finaali pääsenud «Majakad».

Bänd lubab igal aastal välja tulla uute singlitega ning ka alles nädalake tagasi seda tehti, kui avaldati lugu «Levist väljas», mis vaid 24 tunniga Youtubes 20 000 vaatamist kogus!

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot. Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel. Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:

13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 € 

 

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles