VAATA JÄRELE ⟩ Tüdrukutebänd Little Mess andis energiast pakatava veebikontserdi

, Toimetaja
Copy

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, on jõudmas lõpusirgele. Reedel, 12. juunil kell 20.30 esineb Little Mess.

Eesti värskeim tüdrukutebänd Little Mess alustas tegevust aasta tagasi kevadel, kui Tanja Mihhailova-Saar ja Timo Vendt otsisid lauljaid avaliku konkurssiga. Tüdrukute esimene singel «Sinu jaoks» nägi ilmavalgust mullu  augustis ning sellel järgnes sügisel lugu «Kuula mu häält». Kokku on singleid praeguseks välja antud kolm ning viimasega («Without a Reason») osaleti ka Eesti Laul 2020 võistlusel.

Bändi repertuaari kuulub lisaks omaloomingule kavareid maailmakuulsatest hittidest, mis sobivad ideaalselt tantsimiseks ja pidutsemiseks ka kodus ekraani ees!

Vaata pilte esinemisest!

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot. Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel. Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:

13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 € 

 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles