R, 8.12.2023

EESTI OMA RAPUNTSEL ⟩ Mari Metsalliku juuksed on nii pikad, et puudutavad peagi maad!

Elu24
Copy
Mari Metsallik
Mari Metsallik Foto: Instagram

Kunagine Playboy kaanestaar ja kirjanik Mari Metsallik jagas sotsiaalmeedia vahendusel uhket kaadrit. 

Nimelt jagas Mari Instagramis pilti, mis ajab kadedaks vaat et igaühe, kes kunagi on pikkadest juustest unistanud. 

Ja kuigi see pole eriline saladus, et ta juuksed väga pikad on, võttis naise hiljutine instapilt veidi sõnatuks – tema heledad kiharad on nõnda pikaks kasvanud, et puudutavad varsti lausa maad!

Vaata ise:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love the early summer air filled with sweet pollen and dandelion stains on my feet ? ? ? ?

A post shared by ???? ? (@marimetsallik) on

2018. aastal kirjutas Elu24, et kuigi Metsallik on viimastel aastatel meediamaastikult eemale hoidnud, on ta aastate vältel võtnud sõna siiski tervise teemadel. Näiteks 2017. aastal avaldas ta arvamust, et Eesti riik vaktsineerib ravimiga, mis sandistab ja tapab. 

2014. aastal avaldas Metsallik raamatu «Metsahaldja päevik», kuhu pani kirja oma ilmavaate ja mõtted elust, loodusest, toitumisest, inimeseks olemisest.

Eelmisel kuul ilmu Metsallikul uus raamat «Naiselikkuse saladused», mis viib lugeja metshaldja muinasjutulisse maailma. Autor jagab vaateid, kogemusi ja salanippe oma isiklikust elust, mis lähtub üdini naiselikust olemise viisist. 

Mari Metsalliku eluviis ja ilmavaade on tänapäevastest tavapärasustest tõenäoliselt veidi teistmoodi. Tänu sellele mõjuvad tema lähenemine ja lood lugejale värskelt ja kohati lausa muinasjutuliselt.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles