K, 4.10.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Kõlava häälega Nika Marula tuli lavale hoogsate rütmidega

, Toimetaja
Facebook
Comments

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, läheb täie hooga edasi. Laupäeval esines Nika Marula.

Imeilus lauljanna Nika Marula, kes on kogunud populaarsust Venemaal telesaates «The Voice Russia» ja kodumaal Eesti Laulul osalemisega, andis energiast pulbitseva veebikontserdi. Äsja ilmus tal koostöös Soome produtsendi DJ Devintyga uus singel «My Mood».

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS-sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot. Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel. Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:

13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 € 

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Pühapäeval esineb EiKKontserdid algavad mõlemal päeval kell 20.30!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles