TELELEMMIK Milline Eesti kuulsus oli «Õhtu!» lõppeva hooaja superstaar?

Elu24
Copy
Maskeeritud Ott Lepland saates «Õhtu!»
Maskeeritud Ott Lepland saates «Õhtu!» Foto: Pilt videost

Juba homme kell 21 jõuab Kanal 2 eetrisse selle kevade viimane otsesaade «Õhtu!», kus loositakse televaatajate vahel välja sõiduauto (päriseks!). 

Kuigi koroona tõttu oli saate tegemine raskendatud ja saated kõigest pooletunnised, hoidsid saatejuhid Piret, Jüri ja Robi koos oma fantastilise kaamerataguse teletiimiga Eesti inimeste vaimu üleval üdini positiivse hooajaga. Siinkohal tuli appi ka üks armastatud Eesti staar, kes on Elu24 arvates igati ära teeninud selle kevade telelemmiku tiitli: Ott Lepland!

Saatejuht Jüri Butšakov sõnas kommentaariks, et Oti muhe kambavaim andis saatele igati lahedat vunki juurde – Ott käis saates külas kokku lausa viis korda ning lustis koos saatejuhtidega kogu hingest kaasa. «Tahame öelda südamest suure aitäh Otile, aga loomulikult ka kõikidele teistele suurepärastele külalistele, kes sel keerukal hooajal meile seltsi tulid ja saatesse head tuju tõid,» avaldas saatejuht tänu.

Külalisi on oodata ka täna õhtul, kui stuudiosse tulevad oma tegemistest rääkima Eesti tippartistid Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu ja reket.

Naudi uuesti Ott Leplandi lõbusaid lõike lõppevast «Õhtu!» hooajast:

Pöörane varjatud kaamera: Ott Lepland mängis jõusaalis hullu

«Õhtu!» stuudios kiskus emotsionaalseks: Lepland oli uue loo üle õnnelik, saatejuhid mitte

Jüri ja Robi puurivad: kes on Kanal 2 «Sinuga koos» saates esinev Ott Lepland tegelikult?

Video: Juss Haasma ja Ott Lepland sattusid greenscreeni abil veidratesse olukordadesse

Naera puruks: Briti uudisteankruks kehastunud Ott Lepland hakkas «Õhtu!» saatejuhiks

Tagasi üles