Selgusid Tapa sõjaväelinnakus toimuva heategevuskontserdi esimesed esinejad

Elu24
Copy
Heategevuslikul kontserdil esineb Karl-Erik Taukar.
Heategevuslikul kontserdil esineb Karl-Erik Taukar. Foto: Tiina Oja/Postimees Grupp

22. juunil toimub Tapa sõjaväelinnakus heategevuskontsert «Laulud sõdurile», kus esinevad Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask ja Merilin Mälk. Kontserti kannab teles üle Kanal 2.

Heategevusliku kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust.

Kontserdil astuvad üles seitse Eesti armastatud lauljat ning neid saadab Eesti kaitseväe orkestri rokkbänd koos puhkpillikvintetiga. Dirigent on Teet Raik.

Täna avalikustati kolm kontserdil esinevat muusikut, kelleks on poprokkar Karl-Erik Taukar, hingestatud laulukirjutaja ja lauljanna Siiri Sisask ning superstaarisaatest tuntud lauljatar Merilin Mälk. Kõik heategevuslikul kontserdil esinevad artistid avalikustatakse 2. juunil.

Üks heategevuskontserdi esinejatest on Siiri Sisask.
Üks heategevuskontserdi esinejatest on Siiri Sisask. Foto: Juss Saska/Postimees Grupp

Sel aastal juba üheksandat korda toimuv kontsert näeb välja seoses koroonaviiruse levikuga tavapärasest erinev. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert leidnud aset võidupüha paraadiga samas linnas, siis sel korral toimub kontsert Tapa kinnises sõjaväelinnakus.

Kohapealseks publikuks on kaitseväes aega teenivad teenistujad ja Tapal paiknevad liitlasvägede sõdurid. Kanal 2 ülekande kaudu jõuab kontsert kõigi eestlaste kodudesse. Kontserdiülekanne Kanal 2s on kättesaadav ka vabalevist.

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Üheksa tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul.

Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri türtre Carolini järgi.

Annetustelefonid on avatud juba nüüd:

  • numbril 900 6705 annetades 5 eurot.
  • numbril 900 6715 annetades 15 eurot.
  • numbril 900 6735 annetades 35 eurot.

Heategevuslik kontsert toimub koostöös Postimees Grupiga.

Tagasi üles