VAATA JÄRELE Mariliis Jõgeva ja Ollie laulsid suurimaid hitte omas versioonis!

, Toimetaja
Copy

RGB Baltic ja Elu24 live-kontsertide sari «Eesti Muusika LIVE!», mille eesmärk on toetada muusikavaldkonda, läheb täie hooga edasi! Laupäeval esinesid Mariliis Jõgeva ja OLLIE.

Esitlusele tulid Mariliis Jõgeva Eesti Laulu 2020 võistluslugu «Unistustes», Mariliisi loodud «Pilvede all» tunnusmeloodia «Väike valge vale», tema suvised hitid «Haara kinni», «Täielik suvi», «Corona» jt,» lubab lauljatar. Samuti ka OLLIE hiljutine suvehõnguline pala «Paradise» ja sekka välismaist kaverit.

Tehnikarendi firma RGB Baltic laoruumid on saanud täiesti uue otstarbe – sinna on üles seatud võimas lava, kus toimuvad aprilli ja maikuu nädalalõppudel Eesti artistide kontserdid. Tegu on eriliste kontsertidega, kuna need toimuvad publikuta, ent fännid esinemisest ilma ei jää. Kontsertidest teeb ülekande Elu24 ning neid saab reaalajas vaadata spetsiaalselt loodud veebilehelt www.eestimuusika.ee.

Vaatajatel on võimalik artisti kontserdi vältel toetada, saates eritariifsele numbrile SMS-sõnumi, võimalus on valida kolme summa vahel 1,50, 3,25 või 5 eurot. Kogutulu jaotub solidaarselt artisti, kontserdi tootmise, ülekande ja SMS-teenuse vahel. Märgusõna: LIVE

Lühinumbrid:

13553 – 1,50 €
15154 – 3,25 €
15156 – 5,00 € 

Kontserti ette valmistades ja läbi viies peetakse rangelt kinni terviseameti soovitustest ja vabariigi valitsuse erikorra nõuetest ning tagatakse hügieeniliselt turvaline keskkond.

Pühapäeval esineb HuntaKontserdid algavad mõlemal päeval kell 20.30!

Tagasi üles